www.peterprochazka.com

Katarina & George

Hi Peter!
Thank you very much for many wonderful photographs of our wedding. Everyone has said how beautiful they are and we have great memories to treasure forever.
We could not be happier with our choice to have you share our day with us, you are very easy to work with and your happy nature made us feel at ease which was very important to us. You have a great eye for details and those little moments that many people would overlook. Your work ethic and professionalism are a credit to your name and we wish you all the best for the future.
Over all a great experience and we would thoroughly recommend you to anyone who is planning to get married in Slovakia or abroad.

www.peterprochazka.com

Alica & Daniel

Peťo, chceli by sme sa ti veľmi pekne poďakovať za krásne fotky, ktoré si nám spravil, a ktoré nám navždy budú pripomínať náš výnimočný deň! Fotky sú skvelé, človek ich môže pozerať dookola a nikdy sa mu nezunujú :) Naopak, čím viac si ich pozeráme, tým viac sa nám páčia (ak to vlastne je možné)..Zachytil si krásne momenty a všetci sa čudujeme, ako sa ti to všetko podarilo odfotiť bez toho, aby ťa niekto zaregistroval :) Ďakujeme, že si bol ochotný za nami cestovať takú diaľku. Ďakujeme ti, že sme pri tebe mali pocit, že s nami je náš blízky kamarát, s ktorým sa už roky poznáme a nie niekto cudzí. Vytváral si skvelú priateľskú a odľahčenú atmosféru, bol si trpezlivý, bola s tebou zábava a všetci na teba radi (a len v dobrom) spomíname :) Komunikácia s tebou bola nielen profesionálna, ale aj kamarátska, čo hneď navodilo dobrý pocit :) Už od začiatku som cítila, že si ten pravý človek, ktorému chcem do rúk zveriť niečo pre mňa tak dôležité. Tvoja práca je skvelá a ja som nepochybovala o tom, že budem spokojná, tak ako sú určite všetci :) Ďakujeme ti veľmi veľmi pekne za všetko a prajeme ti veľa úspechov a ešte viac spokojných zákazníkov!

www.peterprochazka.com

Lenka & Antonio

Peter, greetings and big thanks again for the cooperation during the wedding and for delivering the edits swiftly! We appreciate that all details important to us, discussed prior to wedding were kept as wished, which is quite an exception compared with the remaining wedding services… We watched the photos over and over and they are so beautiful :) Thanks for crafting our wedding memories just perfectly…

www.peterprochazka.com

Peťka & Miro

Peťo chceli by sme sa ti veľmi pekne podakovať za nádherné momenty, ktoré si nám spravil v náš veľký deň. :) Zachytil si neskutočné veci, ktoré nám zostanú ako spomienka do konca života.
Fotografie, ktoré sme dostali stále viac a viac pozeráme a stále viac a viac sa nám páčia. :)
Bolo úžasné mať pri sebe človeka, ktorý v náš veľký deň sa správal skôr ako náš kamarát a nie ako náš fotograf :)
Pochopil si na čom nám záleží a čo je pre nás dôležité v náš veľký deň.
Od začiatku ako sme si spolu písali bola s tebou výborná profesionálna, ale predovšetkým kamarátska komunikácia. A to sa v dnešnej dobe cení
Dakujeme ti veľmi pekne ešte raz :) :) Dúfam, že sa ešte niekedy na nejakej svadbičke stretneme :)

www.peterprochazka.com

Stanka & Peťo

Fotky sa nám veľmi páčia, všetci ich chvália, od rodičov po kolegov a kamarátov. A teda, hlavne nám dvom s Peťom sa páčia.
Už ich máme aj vyvolané a urobili sme si z nich dva albumy, ale poviem ti, že to bolo poriadne náročné vybrať si z tých všetkých záberov… urobil si toľko krásnych fotiek!
Oceňujeme tvoje kreatívne nápady a že si mal s nami veľa trpezlivosti počas fotenia deň pred sobášom, ale aj počas svadobného dňa. Rovnako aj svadobní hostia boli prekvapení, že ťa skoro ani neregistrovali, a potom sa čudovali, kedy si ich odfotil v tej najlepšej chvíli.
My dvaja sme mali z fotenia skvelé pocity, a sme radi, že to všetko tak dobre vyšlo :-). S ľuďmi to vieš, myslíme si, že si sa v tejto profesii našiel. Nie je nič lepšie ako keď ťa tvoja práca baví a je to aj vidieť na fotkách a videách z tvojej tvorby :) Určite ťa budeme ďalej odporúčať a prajeme ti veľa pracovných aj súkromných úspechov.
VEĽKÉ ĎAKUJEME ;)

www.peterprochazka.com

Veronika & Michal

Ďakujeme za úžasnú spoluprácu! Z fotiek sme absolútne unesení, budú navždy nádhernými spomienkami na našu svadbu. Skvelá kvalita, neopakovateľné zábery :) Taktiež veľmi oceňujeme ochotu, kamarátsky, no zároveň profesionálny prístup a otvorenosť novým nápadom (prskavky, lyže atď.) Ako nevesta si osobne cením aj veselý úsmev za fotoaparátom v kostole – veľká pomoc proti plakaniu od dojatia :) Peťo, si proste TOP fotograf! :) Rezervúvame si ťa na všetky naše najbližšie eventy :) Ďakujeme!

www.peterprochazka.com

Pavla & Vlado

Peťo nám nafotil krásne fotky už na predsvadobnom fotení, a tak som vedela, že aj tie zo svadby budú nádherné. Sú skvelé! Rovnako tie z interiéru aj tie z exteriéru. Oceňujem jeho priateľský a zároveň profesionálny prístup, skúsenosti a rady ktoré nám pomohli. Jeho prítomnosť sme na svadbe takmer nevnímali, a to bolo obrovské pozitívum – ľudia boli vďaka tomu uvoľnení a spontánni, až z perfektných fotiek a momentiek sme zistili, že Peťo všetky okamihy skvele zachytil. Páči sa mi aj to, že nám dal veľmi veľa záberov a môžeme si tak sami urobiť selekciu toho, čo my považujeme za najkrajšie a najemotívnejšie fotky. Obrovské ďakujeme!

www.peterprochazka.com

Katka & Laci

Peťo, chceli by sme sa Ti veľmi pekne poďakovať za nádherné a dokonalé fotky z našej svadby. Fotenie bola „prvá disciplína“ v náš svadobný deň a neskutočne sme si ho užili aj vďaka Tebe, keďže si úplne pohodový chalan, ktorý sa navyše vyzná vo svojom remesle :-) Aj vďaka Tebe bol náš deň skvelý, zábavný, usmiaty – skrátka taký, aký má byť! Žiaden zhon, stres a panika :-) Komunikácia s Tebou bola na profesionálnej a zároveň kamarátskej úrovni, hostia ani nevedeli, kedy si ich fotil, len sa čudovali super momentkám :-) Ešte raz veľké ďakujeme! Si pán fotograf a viem, že sme sa nevideli a nefotili spolu naposledy! :-) K&L

www.peterprochazka.com

Maťka & Tomáš

Ak zhanate kameramana co zachyti tie najkrajsie momenty z vasho zivota a Peto ma vtedy akurat volno ste stastny clovek!
Peto je neskutocny detailista,talent a profesional vo vsetkych smeroch. Nevedeli sme sa dockat nasho svadobneho videa a ked si ho uz raz pustite, chcete ho pozerat stale dookola! :) A preto by sme chceli povedat este raz jedno velke DAKUJEM za dokonale odvedenu pracu,krasnu spomienku a vlastne za vsetko :) a pozdravujeme Lemura :D

www.peterprochazka.com

Maťka & Luboš

Peťko VELKÉ ĎAKUJEME za video našej svadby :) šikovnejšieho kameramana ako ty sme ani nemohli mať :) radosť sledovať každý záber, celé video si možem púšťať dookola a neomrzí :) každému určiťe odporučím, keďže si naozaj profík v tom čo robíš, vieš poradiť, usmerniť, zlahčiť atmosféru, zahnať stres proste super človek a ešte lepší Foto-Video Man :D tešíme sa na dalšiu spoluprácu :) ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME :)

www.peterprochazka.com

Maťka & Paťo

Peto, dakujeme za nadherne fotky, ci uz z rande fotenia alebo z nasho svadobneho dna. S vysledkami tvojej prace sme nadmieru spokojni, o trpezlivosti, kreativite a flexibilnosti z tvojej strany nehovoriac ;) Dufame, ze si sa citil s nami dobre a verim, ze este nejaky ten zaber pre nas v buducnosti nafotis :) Dakujeme este raz a zelame vela kreativnych napadov aj nadalej :) Pato a Mata

www.peterprochazka.com

Miška & Tomáš

So svadobnými videom a aj s krátkym klipom sme nadmieru spokojní. Peťo nás príjemne prekvapil hlavne jeho priateľským prístupom a profesionalitou. Vrelo ho môžeme odporúčať, nakoľko sme presvedčení, že video urobené týmto skvelým kameramanom, splní všetky očakávania, bude moderné, netradičné v pozitívnom zmysle slova a hlavne bude každému „šité na mieru“. Peťo, ďakujeme za video, ktoré bude pre nás navždy nádhernou spomienkou na náš svadobný deň.

www.peterprochazka.com

Monika & Tomáš

Chcel by som sa poďakovať za nádherné fotky. Bude to pre nás krásna spomienka na našu svadbu. Zábery sú úžasné, majú nápad a je na nich zachytené všetko dôležité. Si naozaj odborník v tom čo robíš….. Ďakujeme celému tímu. Aj vďaka Vám nezabudneme ;)

www.peterprochazka.com

Zuzana & Štefan

Musím ešte raz poďakovať Peťo za tvoj čas, ochotu, kreativitu! Sme maximálne spokojní! Aj keď sa priznám že na začiatku som video zo svadby nechcela, teraz vidím že to bola dobrá volba. dostali sme veľa pozitívnych ohlasov na videjko z našej svadby. A co ma aj milo prekvapilo, bol obal na DVD :))))

www.peterprochazka.com

Ninka & Marek

Petko dakujeme Ti za nadherne fotografie. Zachytil si mnoho skvelych momentov. Pozeram si ich dokola – neda sa od toho odtrhnut. Tesime sa ked ukazeme fotky vsetkym svadobcanom <3
N&M

www.peterprochazka.com

Lenka & Milan

Ďakujeme za krásne fotky, skvelý prístup a hlavne ochotu fotiť nás v mrazivej zime a hlbokom snehu. Vystihol si úžasnú oravskú prírodu, naše emócie a neodmietol ani jeden náš bláznivý nápad. Ešte raz vďaka za krásnu spomienku :)

www.peterprochazka.com

Maťka & Viktor

Peťo zachytil tie najkrajšie okamihy z nášho dňa a týmto sa mu chceme ešte raz veľmi pekne poďakovať! Fotky sú emotívne,romantické,vtipné. Dokola si ich pozeráme a užívame si to..ako keby sme boli na svadbe ešte raz :)) Svelá práca! Vidieť,že jeho práca je vášeň,ktorá ho napĺňa.

www.peterprochazka.com

Monika & Janko

Veľmi pekne sa chceme poďakovať s manželom za nádherné fotky, ktoré máme z nášho veľkého DŇA :-)
Zachytil si tie krásne a dôležité momenty, na ktoré sa dá stále pozerať :-) Fotky sú úžasné, skvelá práca ;-) Máš veľkú trpezlivosť, dokážeš odľahčiť atmosféru, všetko prebehlo na výbornú :-)
Ešte raz ďakujeme.

 

 

 

…Viac referencií nájdete na mojej Facebook stránke TU. :)