Foto kurzy

Keďže sa mi množia požiadavky na fotokurzy, konečne som sa odhodlal a pripravil pre vás ponuku fotografických kurzov. V ponuke sú 4.
Prvý odporúčam úplným začiatočníkom, ktorí by si chceli kúpiť fotoaparát a začať fotiť, príp. už fotoaparát majú, ale je to pre nich zatiaľ španielska dedina. Druhý odporúčam najmä začínajúcim a mierne pokročilým fotografom, ktorí by sa chceli zdokonaliť v postprocese a úpravách svojich fotografií. Tretí kurz odporúčam fotografom, ktorí by sa chceli nielen inšpirovať ale aj zdokonaliť a zároveň si rozšíriť obzory a pozrieť sa na postupy iného fotografa a vyťažiť z toho maximum pre zlepšenie svojej tvorby. Štvrtý kurz je určený nadšencom leteckej fotografie, ktorí si zadovážili dron, radi by sa zorientovali v pojmoch a naučili sa príp. sa zdokonalili v pilotovaní a vyťažili maximum z každého letu. V ponuke sú teda tieto 4 kurzy:www.peterprochazka.com

1. Základy fotografie

V tomto kurze sa dozviete základné pojmy a postupy vo fotografií. Poradím vám s kúpou najvhodnejšieho fotoaparátu a príslušenstva práve pre vás.
Cena: 100,- €

www.peterprochazka.com

2. Postproces – ako upraviť fotografie

Naučím vás kompletný postup spracovania fotografií od skopírovania do počítača, kategorizovanie a archviáciu fotografií, cez farebné úpravy a retuš, až po tlač a publikáciu na webe.
Cena: 150,- €

www.peterprochazka.com

3. Fotokurz komplet

V tomto kurze vám vysvetlím všetky svoje postupy nie len pri samotnom fotení a spracovaní fotiek, ale aj komunikácií a práci s ľuďmi, poradím vám s pózovaním ľudí, ukážem prácu so svetlom a pozrieme sa aj na postproces atď.
Cena: 250,- €

www.peterprochazka.com

4. Dron fotografia

V tomto kurze sa spolu pozrieme na pilotovanie a fotografovanie z dronu. Vysvetlím vám základné pojmy, ukážem základné techniky a poradím vám s kúpou najvhodnejšieho dronu a príslušenstva práve pre vás.
Cena: 150,- €

Ktorýkoľvek kurz je možné objednať po dohode termínu. O dostupnosti termínov a pre viac informácií o jednotlivých kurzoch ma prosím kontaktujte vyplnením kontaktného formuláru, prípadne správou na Facebooku alebo Instagrame. Kurzy je možné objednať aj ako darček! :)